Last minute zájezdy

Láká vás exotická tajemnost arabských států, ale máte strach o své bezpečí? Vyzkoušejte Tunisko! Příjemně Vás překvapí. Tunisané se mohou právem pyšnit svým hotelnictvím – kvalita hotelů v Tunisku bývá povětšinou velmi vysoká. Zájezdy do Tuniska jsou navíc poměrně levné, obzvlášť využijete-li last-minute nabídky. Drahý není aní život v Tunisku. Jde o jednu z levnějších destinací.

A na co vás vlastně tato překrásná země může nalákat? Jednou z velkých atrakcí pro zahraniční turisty je koloseum v El Djem poblíž letoviska Monastir, jde o druhé největší koloseum na světě (první je koloseum v Římě). Pokud vás stopy člověka příliš nelákají a raději se procházíte přírodou, zaměřte se třeba na přírodní parky. Velmi krásný je například přírodní park Ichkeul, na který je Tunisko po právu velice hrdé – je dokonce zapsán v seznamu světového dědictví UNESCO.

Neváhejte a nakupujte zájezdy bezpečně na - neutrácejte za kvalitu zbytečně víc!

Tunisko a fakta

Rozlohou 163 610 km² je Tunisko přibližně dvakrát větší než Česká republika. Hlavním městem Tuniska je Tunis. Setkáte se zde převážně s lidmi arabské národnosti, převládajícím náboženstvím je islám. Nejlepší měsíce pro návštěvu jsou druhá polovina června, přelom září a října.

Přeposlat Tisknout

Počasí

Čtvrtek 21°C Počasí pro Čtvrtek

Pondělí 23°C Počasí pro Pondělí

Dlouhodobá předpověď

Aktuální kurz měny

EUREUR = 24.47 CZK

USDUSD = 21.46 CZK

TNDTND = 7.64 CZK

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist